| deeadoll12 a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare fetelor ce preferati tanga sau boxeri? astept raspunsuri si argumente happy fundita

4 răspunsuri:
| Biancaalone a răspuns:

Boxeri,deoarece sunt si mai comozi si mult mai sexy!

| iSaidNo a răspuns:

Boxeri,fiindca sunt mult mai comozi si te poti misca lejer cu ei. Funda?

| Sofia97 a răspuns:

Buna ei bine eu nu prefer nici unul dintre aceste modele dar daca ar fi sa aleg probabil ca as alege boxeri pentru ca sunt mult mai comozi si mai sanatosi. In primul rand de la chilotii tanga poti sa faci iritatii si chiar "bubite". O intreaga patologie genitala este atribuita chilotului tanga: vaginita, boala inflamatorie pelvina, riscul de sarcina extrauterina, infertilitate, patologie anala, tromboza hemoroidala, fisura anala.In al doilea rand sunt foarte incomozi acum ramane doar de tine. Uite aici un blog pe care oamenii si-au spus parerea daca vrei mai multe informatii:http://www.eva.ro/forum/viewtopic.php?topic=7710&forum=2&start=20&nrpages=2
Funda? :)

| Antoniapentrucăașavreau a răspuns:

Bună Deea.
Să stii că eu prefer boxerii, fiindcă sunt mai comozi. Mă simt mai lejer in ei.
Te pup!