| DJSpook1 a întrebat:

Fetelor voua cum va place un baiat? Sa fie amuzant, sportiv, glumet? Trebuie sa aiba o anumita tunsoare, de ex eu vreau sa imi las parul mi mare pe partea stanga, dar nici chiar prea mare pana in limita decentei! Cel mai bun raspuns are o fundita, doar fete!

Răspuns Câştigător
| Ancient a răspuns:

Eu nu-s fată, dar întrebarea ta mă amuză.

Fetele sunt complexe şi gusturile lor diferă de la una la alta. Nimic nu-i exact.
Poate unelor tipe le va plăcea tunsoarea ta de ponei pieptănat, dar altele pot să facă mişto de tine din cauza asta.

Doar fii tu însuţi, întâi să îţi placă ţie apoi o să agăţi şi fetele, oricum ţi-ar sta freza.
Atitudinea contează.

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Sa fie echilibrat, normal, sa aiba putin din toate. Extremele nu sunt bune niciodata.

La partea cu aspectul fizic cel mai bine e sa ai un aspect ingrijit, un stil care sa ti se potriveasca si sa te reprezinte.

| izzzy90 a răspuns:

Amuzant crede-ma orice fata vrea un baiat amuzant!