| melanya a întrebat:

Fetelor, voua v-ar placea un barbat cu ochii negri si foarte expresivi, cu trasaturile perfecte, funduletzul bombat, mainile frumoase cu degete lungi; dar cu burta? Mentionez ca este mereu pus pe glume.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea,tie trebuie sa-ti placa,nu noua!
Totul pare ok,iar burta,daca-l obosesti in mod placut,o sa dispara luata de vant.
Gusturile nu se discuta,sunt extrem de personale, se spune ca nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie!

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Perfectiunea nu exista,deci treaba cu 'trasaturi perfecte' pica din start.
Nu mi-au placut si nu m-au atras niciodata tipii cu... burta proeminenta.N-are rost sa fiu ipocrita.N-am nicio problema cu acneea,cu cicatricile, cu ce-o fi, dar nu burta.Sa mai lase putin berile cu baietii si shaormele si se rezolva.Cu siguranta nici pe el nu-l atrag fizic tipele cu burta atarnanda pe deasupra curelei de la pantaloni.

| AndutzaAndu a răspuns:

Ție trebuie să-ți placă, nu nouă. Degeaba eu zic de exemplu că nu-mi place și ție da. Gusturile nu se discută, sunt foarte diverse.

| FucktheSystem a răspuns:

Nu nu mi-ar plăcea și nu cred că burta e problema ci "funduletzul bombat, mainile frumoase cu degete lungi", sună prea feminin.

| Deĺααα a răspuns:

Daca il iubesti il accepti asa cum e. happy/ bfta

| Andy_2640 a răspuns:

Daca zici ca are "trasaturi perfecte" inseamna ca tie iti place, deci asta e important.