| fdfddffddfdf a întrebat:

O întrebare, fetelor...Vă atrag băieții cu mașini frumoase și cu bani? Vă impresionează într-o oarecare măsură un bărbat care are bani și care *o duce bine*, chiar dacă se spune că banii nu atrag, dar așa, măcar un pic, vă atrage genul de băiat tânăr care are mereu portofelul bombat? V-ar plăcea să vă aflați în compania unui tip care să vă plimbe cu mașina pe unde vreți și să vă cumpere orice vreți voi: poșete, haine, bijuterii etc dar care să nu vrea o relație serioasă cu voi, ci doar puțină distracție?

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu.Poate doar fetițele naive.Pentru că femeile mature au principii bine întemeiate după care se ghidează în viață.

| munteanuionvictor a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Ai dat un răspuns înțelept. Felicitări! O seară plăcută! Sunt sigur că acest răspuns a influențat o bună parte din fetele care "trăiesc clipa".

| RAY a răspuns:

Daca barbati urati prin asta se remarca a cui e vina

| Freya1 a răspuns:

Daca iubitul meu care ma respecta,iubeste,sprijina,intelege, are rabdare, imi ofera afectiune, este fidel, sincer....are bani aia nu ma deranjazaceia ce este foarte imposibil deci...

| Necunoscut112 a răspuns:

Ştii prea bine că sunt multe femei care se dau în vânt după bărbaţii bogați. Pe TPU nu prea văd sensul de a pune această întrebare, deoarece utilizatorii de aici sunt în mare parte copii şi adolescenţi, iar adulţii înscrişi cu siguranţă nu au o moralitate îndoielnică.

| Alesya27alesia27 a răspuns:

Nu, sincer pe mine nu ma atrage asta, poate sa aibă si o cărută pentru mine conteaza sa ma iubesca si sa imi fie fidel.

| corinai26 a răspuns:

Exista multe tipuri de femei
Femei care deja se gandesc la copii si familie
Femei care au un iubit sunt indragostite si pentru moment e ok
Si femei care nu mai cred in iubire pentru ca au suferit prea mult si acum vor doar distractie
Deci femeile din cea dea 3 categorie ti-ar cheltui banii cu cea mai mare placere si s-ar distra cu tine fara nici un regret.

| fdfddffddfdf explică:

Dar tu, personal, ai vrea să ai ocazia să întâlnești un astfel de bărbat?