| gingergirl1 a întrebat:

"Fiecare ne gasim perechea mai devreme sau mai tarziu"..Adevarat sau Fals?sad

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu stiu, cine stie

| neutrino a răspuns:

Fals.

| h3r a răspuns:

Merg pe FALS.
Poate că nu toți avem pe cineva pus deoparte, fie că meriți sau nu.

| gingergirl1 explică:

Auzi dragutule, masoara-ti cuvintele alea!winking ok!
Nu ai tu dreptul sa imi zici asa ceva! Nu ma cunosti personal, nu imi sti trecutul sau prezentul!
Si sincera sa fiu ai comentat aiurea, lipsa de preocupare saracul de tine!sad straight face

| blueheart a răspuns:

Daca stii cu adevarat ce vrei de la o relatie e posibil sa-ti gasesti jumatatea. Daca alergi dupa o iluzie o sa fii dezamagita.
Fiecare are un suflet pereche doar ca uneori traim in trecut si ne dam seama prea tarziu ca a trecut pe langa noi sansa de a fi fericiti cu adevarat.
Asculta-ti inima si lasa-ti mintea sa gandeasca si dupa ce ele vor ajunge la un consens ia o decizie.
Nu mai fi trista. Va fi totul bine. happy

| Voidwithin a răspuns:

Fals, unii au murit fara perechehappy, nu cred in destin sau in persoana perfecta pentru mine.

| SefaTa97 a răspuns:

Adevart.
Orice sac isi are petecul happy
Stai linistita! Iti vei gasi perechea!

| buffa a răspuns:

Adevarat!

Răspuns utilizator avertizat
| Irinα a răspuns:

Adevarat. Daca ai cateva esecuri asta nu inseamna decat ca inveti ceva in plus. Cu fiecare experienta, indiferent cat de reusita sau nu esti mai aproape de relatia pe care o cauti. Conteaza acum si sa fii pregatit pentru momentul respectiv. Uneori e frustrant sa vezi ca intalnesti o persoana deosebita, te place, o placi si totusi nu prea merge o relatie. Pentru ca nu aveti experienta si va e greu sa invatati impreuna. De asta e chiar bine sa ajungi sa iti pui intrebarea asta. E bine intr-un fel sa ai cateva relatii care nu au mers pana sa o gasesti pe cea in care sa iti pui toata baza. De obicei avem tendinta de a inlocui ce este iubirea cu toleranta. De asta e mult mai util sa fim experimentati cand intalnim persoana potrivita. Chit ca aceasta experienta poarta mai degraba numele de esec. Orice relatie spun eu are partile sale pozitive. Chiar daca nu merge mereu asa cum am vrea noi. Tot inveti ceva si tot sunt clipe de care iti amintesti cu placere.

| Irinami21 a răspuns:

Truehappy.

| sharlyn a răspuns:

Adevarat.

| food23 a răspuns:

Depinde.

| SElenaAlina a răspuns:

Eu am citit un articol care spunea ca ne putem intanli cu sufletul pereche din intamplare ...sa trecem pe langa el si sa nu se intample nimic.Articolul dadea de inteles ca sunt exagerat de multe persoane care siau intanlit sufletul pereche doar pentru cateva secunde dupa care fiecare si-a vazut de drumul lui.

| FaNa1337K a răspuns:

Fals normal.

| Kinezuu a răspuns:

Da