| Amylee_1318 a întrebat:

De ce gasim fel si fel de persoane care mai devreme sau mai tarziu ne dezamagesc?

Răspuns Câştigător
| HelterSkelter a răspuns:

Pentru ca firea omului este de a iubi, a uri si a dezamagi. Poate niciuna din aceste actiuni nu e voluntara si nu trebuie sa ai resentimente.

8 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

C'est la vie! Nu gasesc un rasp straight face

| cryssa a răspuns:

De ce nu?

| Anne24 a răspuns:

Hmmm... buna intrebare dar nu cred ca exista un raspuns concret pentru asta.Asa e viata, buna...rea,ea trebuie traita! Asa sunt si persoanele, ne dezamagesc atunci cand avem mai multa incredere in ei, cand credem ca totul e frumos, apare si dezamagirea sad dar asta e viata si nu o putem schimba.

sper ca te-am ajutat cat de cat :*

| deadea23 a răspuns:

Pentru ca nu stim cum sa ne comportam cu ele.

| LoveBonJovi a răspuns:

Aşa este viaţa asta.

| jasmine73 a răspuns:

Asta este viata:cu bune si rele
dar orice sut in fund este un pas inainte
nimic nu este intamplator chiar daca aduce suferinta
va fi si bine, ai sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu. Nu gresesti tu, doar asa e viata. Stii cum e, in viata fiecare are dreptul macar la o dezamagire.

| DaKsTIpOnTUtRaGeJoInTu a răspuns:

Pentru ca asa e firea omului sa dezamangeaska si tu ai s-o faci daca n-ai facut-o deja viata e parcursa prin fel si fel de pasuri iar dezamagirea e unul dintre ele. Nu exista persoane sa nu fii dezamagit pe cineva.Dezamagirea e ceva firesk big grin