| jaqchirac a întrebat:

Fiind virgin, e bine cand faci sex prima data, sa-ti dai drumul in partenera ta, chiar daca folosesti prezervativ? Dau funda unui raspuns in detaliu si cu argumente. :-)

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Daca folosesti prezervativ, normal ca te poti termina in ea atunci de ce il mai folosesti, ideea e sa fie bun prezervativul sa nu se rupa, aici nu are nicio treaba virginitatea ta.P.S. Prezervativele DUREX sunt cele mai rezistente.Bafta!

3 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Daca prezervativul este intact, nu este nici o problema.

| vrelian a răspuns:

Daca esti virgin trebuie sa existe si o prima data.altfel vei ramine virgin.deci pina aici intrebarea nu are rost.mai departe daca o faci prima oara de e bine sa iti dai drmulul unde spui? da asa este cel mai bine, adica te simti bine sa iti dai drumul unde spui.de altfel mereu va fi mai bine asa decit sa iti dai drmu altundeva.sexul este sex si placerea maxima asa o obtii.acum daca continuam si ajungem la chestia cu prezervativ iar este gresit.pai ori iti dai drumu in prezervativ ori in partenera? deci ai de ales.nu este acelasi lucru. daca te referi daca conteaza ca esti inauntru cu prezarvativ si de e bine sa iti dai acolo drumu da e bine. daca iti dai afara iar e bine dar nu chiar asa cum e cu ea in prezervativ si inauntru.e chestie si de psihic intelegi? asa te poti masturba si tot iti dai drmul dar nu se compara cu un sex cu o partenera.de ce? pentru ca e chestie de cap.de ala de sus bineinteles.chestii trestii psihologice.bafta si spor la treaba

| xJustJuss a răspuns:

Hmm.Daca esti virgin nu e bine. Poti sa o lasi insarcinata daca gresesti tint(Te-ai prins tu ), in interiorhappy.Si nu toate femeile accepta asa ceva, unele prefera sa nu riste. Funda?