| Andrei462u a întrebat:

Hei! Va rog sa ma ajutati! Deci, am un vecin care are 15 ani si se crede smecher si are o iubita, el fiind primul iubit si dupa 5 luni mi-a zis el ca s-a culcat cu ea si ca a folosit prezervativ, si eu i am zis " are 15 ani si nu mai e virgina...vai de ea " si el a zis " ba proasto, daca folosesti prezervativ pentru o virgina prima data n o dezvirginezi " e adevarat? Eu stiam ca un prezervativ sd foloseste ca sa n o lasi pe partenera insarcinata sau sa iei vreo boala. Nu stiam ca daca folosesti prezervativul pentru prima data la o virgina n o dezvirginezi. Aceasta e intrebarea! N am pe cine sa intreb si de aceea( sunt fata, e cont fals acesta )
Multumesc pentru raspuns!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent de modul in care se realizeaza contactul dintre penisul unui barbat si himenul/vaginul unei virgine si urmeaza un contact sexual care poate fi protejat prin folosirea unui prezervativ, din acel moment se considera ca fata/femeia respectiva si-a pierdut virginitatea. big grin

| JustStitch a răspuns:

Prezervativul se foloseste pentru prevenirea unei boli sau a unei sarcini, o data folosit ea poate sa stea calma, dar fata isi pierde virginitatea

| ElizaGabriela123 a răspuns:

Mai multe despre sex si virginitate pe linkul acesta - https://www.youtube.com/watch?v=n-mlN0xEoa0
Sper sa fie de folos.

| ShyGirl30 a răspuns:

Daca esti virgina si o faci indiferent cu prezervativ sau fara tot te dezvirginezi!