| RAY a întrebat:

Foarte interesante răspunsuri mi-ați dat, deci uni pe aici considera sexualitatea o prostie, nu înțeleg de ce uni sunt atât de pudici, nu trebuie sa discutam despre sex?

9 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

De fraieri sunt pudici! Normal ca trebuie sa discutam de sex.

| RAY explică (pentru Mosotti):

E full de prosti mann

| RAY explică (pentru Mosotti):

Maicata cmf?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Asa e, e full de prosti.

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Face bine mama, suntem cat de cat.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Rromania iar va fi vedeta in toată lumea ca tara in peștera si așa toată Europa ne știa de țigani, acum cum ne va mai numi

| RAY explică (pentru Mosotti):

Tu intri pe tik tok?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu intru acolo pe tik tok.

| Silviu0792 a răspuns:

Aici nu gasesti adresa spitalului 9 varule, cauta pe google mai bine