| samiZiciPompier a întrebat:

Foloseste cineva Tinder, aceasta aplicatie minunata? Am o problema, sunt multe fete dragute, dar nu am match cu ele. Asa ca cum pot ajunge sa am matchuri de calitate? happy Multumesc.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pune o poza cu un baiat frumos

| OldSoul a răspuns:

Iti pui si tu poze de calitate, in care sa arati bine, si toate cele.
Dar daca tu nu esti la fel de dragut ca ele, slabe sanse sa obtii un match.

| SG1995 a răspuns:

Depinde unde locuiesti daca stai la tara ca mine ai incurcat-o.

| samiZiciPompier explică:

Mersi. Probabil e de la poze...

| VasileCacanei a răspuns:

Sa stii ca nici eu nu am o parere deosebita despre mine, acum un an jumatate am primit un match cu o fata random pe Tinder, am vorbit cateva zile pana i-am cerut Facebook-ul. si am continuat pe Facebook, in momentul de fata ne-am cumparat amandoi casa si suntem foarte fericiti, eu promovez aceasta aplicatie, mie mi-a adus fericirea. RETINE, conteaza asa tare cum arati, ci ce gusturi are fata, bafta multa

| VasileCacanei a răspuns (pentru VasileCacanei):

Nu conteaza asa tare cum arati *. Iarta-mi greseala.