| simulare a întrebat:

Fosta e handicapata rau... de cand i-am zis ca nu vreau sa ma impac cu ea sufera de atentie incepe sa faca poze cu mine, in programe dinalea de pus fata in niste sabloane cu corpuri de fete etc. e retardata ce pot sa i spun sa o fac sa sufere mai tare si sa se opreasca.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ai facit-o sa sufere prea mult.

Ii explici frumos ca o respecti, etc, dar nu mai puteti fi impreuna.

| LexiEla a răspuns:

Eu raspund strict la intrebarea taz desi nu e frumos sa o faci sa sufere in continuare. Spune.i:
Doamne, ce disperata esti, sa mor eu. Mai spui de ce ti.am dat papucii, uite ce penibila esti. Nu o sa gasesti niciodata pe cineva potrivit pentru ca esti o ciudata. Razi de ea in public. Saruta.te cu altcineva in fata ei.
Totusi, parerea mea e sa o lasi in pace. Ii va trece.

| Withoutnamenoname a răspuns:

O Poti ignora fiindca asa ai rani-o cel mai mult. Indiferenta mereu doare. daca te agiti tu, ii dai satisfactie. Si ca un sfat, nu iti mai insulta fostele. Ea a fost alegerea ta si insultand-o pe ea, iti insulti propriile alegeri.