| d3utzsa a întrebat:

Fostul mei iubit m-a scos de vreo 2 saptamana de la igg si de atunci, gasim diferite motive sa ne bagam in seamabig grin

ma mira foarte mult faptul, pentru ca el mi-a spus inainte ca nu mai ma iub si ca nu mai simte abosult nimic pentru mine cu toate ca am fost impr 1 an si 2 luni si mi-a sp ca sunt sngra fta p care a iubit-o cu advchatterbox

voi credeti ca mai vrea sa ne impacam?

sau face asa unde stie ca il iubesc fff mult si o vrea sa fac misto de mine?sad

voi ce credeti?hee hee

6 răspunsuri:
| Yamatooo a răspuns:

Nia ce sa faci.asa suntem noi baieti.totui bine si frumos pana ne certam cu partenerele si bagam din astea ca tu esti singura care..., tu esti unica pe care... si tot felul de din astea

| Maya_8602 a răspuns:

Buna,eu zic ca nu trebuie sa te ingrijorezi, poate ca vrea sa fiti prieteni, dar cel mai sigur intreaba-l dc te-a scos de la ignore. sper ca te-am ajutat

| autumnsky a răspuns:

Hm.dar tu crezi ca mai are rost sa incerci ceva cu el, din moment ce nu a mers relatia de prima data?

| adelutza29 a răspuns:

Eu cred ac te imi iubeste si acum isi da seama asi ii pare rau ca te-a parasit.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e ca si eu sunt exact in aceeasi situatie tot 1 an si doua luni si exact aceleasi vorbe. numai ca noi inca nu neam desp da cam de o luna ne certam ft des acum mom nu vb cu el ...nu stiu ce sa zic daca merita sa crezi acum in el, uitate cel mai bine la felul cum vorbeste cu tine si inkearca sa observi daca are tente de a face misto intoarceile si tuh si atunci nu se va simti chiar asa de smecherwinking asta e parerea mea oricum revin sa vad daca mai scrii ceva intre timp...pup si ai grija :*