| Cyups a întrebat:

Fostul meu iubit...are o noua prietena...si vrea sa ma faca geloasa,
eu ce sa fac acum?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa faci la fel...fa-l si tu gelos

| darrio2007 a răspuns:

Fa si tu la fel.Imi dau seama ca tu acum esti singura.Dar din ce gesturi ale lui iti dai seama ca vrea asta? Poate si-a facut alta prietena, pur si simplu.

Răspuns utilizator avertizat
| Raiiiisa a răspuns:

Incearca sa nu ii dai satisactie, iar daca este doar un joc prin care sa te faca geloasa, fii indiferenta si va vedea ca face totul in zadar.Se va plictisi la un momendat.

| Larisssaa a răspuns:

Bună!

- Încearcă să te prefefaci că nu îţi pasă, credemă, lui îi place când te vede geloasă şi suferi.

- Când treci pe lăngă ei, încearcă să pari cât mai fericită şi râzi cât mai mult. Asta dă impresia că nu-ţi pasă.

- Dacă vede că nu-ţi pasă atunci va înceta să încerce să te facă geloasă.

Baftă şi o zi bună.

| xanderblackx a răspuns:

Sa-l feliciti si sa-ti vezi de drum. fi fericita ca ai scapat... numai bine

| χεςρυψχ a răspuns:

Aratai ca nu-ti pasa si fal si tu gelos cu un iubit!

| Babyralu99 a răspuns:

Heii.
Deci, sfatul meu este sa nu il bagi in seama. Lui ii place sa te vada geloasa, deci nebagandu-l in seama, il vei frustra si mai tare. happy

| ElvySweet a răspuns:

Arata-i ca nu esti geloasa si ca nu iti pasa.

| adryanoo a răspuns:

Fa si tu la fel si daca chiar va iubiti tot veti fii impreuna... si daca se lasa de persoana iubita si se intoarce la tine si te intreaba daca il mai iubesti tu zici POATE ca sa il pui pe ganduri... Funda

| elenaaa15 a răspuns:

1. Nu-i da satisfactie.
2. Fa si tu la fel.
3. Daca se intoarce la tine... trateaza-l cu indiferenta.
Bafta!

| koala99 a răspuns:

Poti sa il faci si tu gelos, si fa-ti si tu un nou prieten

| ManuBMX a răspuns:

Să nu îi dai importanţă. vrea să te vadă distrusă, dar credemă nu merită să fi geloasă. Încearcă să-i araţi asta mereu : poţi trăi şi fără el, până la urmă va înceta.