| cassie200 a întrebat:

Fostul meu iubit care stie ca m-a ranit cand ne-am despartit, nici macar nu ma mai priveste si saluta cand ne intalnim pe strada. Ce inseamna asta? E prea indiferent? Sau e altceva?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Dă-i pace. Dacă nu are bunul simț să te privească în ochii atunci lasă-l.
Nu înțeleg de ce ai avea nevoie de el, sunt mulți băieți pe lumea asta...

O zi frumoasă îți doresc.

10 răspunsuri:
| whoocares a răspuns:

Poate ca inca tine la tine si crede ca tu ai trecut peste, iar prin comportamentul lui incearca sa te faca sa crezi ca si el a facut acelasi lucru.

Răspuns utilizator avertizat
| iubesc a răspuns:

E nesimtit si prea pre indiferent.

| Cosma16 a răspuns:

Daca stie ca te-a ranit inseamna ca ii pare rau si ii este rusine cu ceea ce a facut si posibil din acest motiv sa nu te mai salute, sau sa ti se para ca e prea indiferent!

| laurentiu80 a răspuns:

La prima vedere pare indiferent. Dar exista si posibilitatea sa fie orgolios si sa astepte sa-l saluti tu prima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt, înseamnă că nu mai dă doi bani pe tine şi că nu mai vrea să aibă tangenţe cu tine vreodată.

| SunnyDay88 a răspuns:

Inseamna ca nu da nici mucii pe tine daca nu te saluta. salutul nu are treaba cu rusinea, ci cu respectul, daca te-ar respecta si cat negru sub unghie te-ar saluta.

| karsivan a răspuns:

Poate ii este rusine, dar este cazul sa nu-l mai intalnesti si sa- ti cauti pe altcineva si sa-l uiti. Viata merge inainte si meriti sa fi fericita.

Răspuns utilizator avertizat
| Tinna_Cristina_1989 a răspuns:

Logic ca ii esti indiferenta. Daca te-ai si victimizat in aceasta privinta si i-ai aratat ca suferi i-ai starnit probabil sila..Trebuie sa ai orgoliul tau, chiar daca suferi nu trebuie sa stie fostul tau iubit acest lucru.Nu-i cersi mila, capul sus si fii indiferenta si tu!