| izabelaaa21 a întrebat:

Fostul meu iubit ma mai suna acu dupa 3 luni jumate de cand ne-am despartit foarte urat,ma suna sa imi spuna ca ii e dor de mine,ca se mai gandeste la mine si dupa aia ma mai suna peste trei zile.Ce inseamna asta? Adica eu il uitasem,nu ma mai gandeam la el,ma scarbise mult si trecusem peste dar faptul ca m-a sunat si vorbea asa frumos parca ma enerveaza,ma face sa ma gandesc la el, dar daca ma mai iubea eu zic ca ma suna zilnic, nu asa sa ma invite la film sau in oras s dupa aia pauza.Voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Eu am patit ceva de genul cu fosta mea prietena, ne certasem si apoi din senin, dupa3 luni si ceva, cam asa, m-a sunat si a inceput sa se dea interesata de mine, desii ea are pe alt cineva din cate stiu, dar mai mult a incercat sa imi aminteasca de ce anume ne-am certat si am zis ca mai bine decat sa ascult de la ea aceeasi poveste sa o tratez cu indiferenta, pana la urma ea a gresit, am iertat-o dar daca a tot continuat, "i-am facut cu mana"! deci, nu intra in jocul lui, chiar nu se merita sa mai dai o sansa! e posibil sa incerce sa te faca sa suferi!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca trebuie sa-l ignori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te iubeşte, nu înseamnă că trebuie să te sune zilnic.
E posibil să te mai iubească.Nu degeaba îi este dor de tine.Depinde doar de tine dacă îi răspunzi sau nu.

| Disstrict a răspuns:

Omului i s-a facut dor logic probabil ati av o relatie destul de lunga. Noi baieti nu vrem sa parem ca suferim sau chesti de genu plus orgoliu dar dupa un timp nu mai poti si simti nevoia sa o suni etc. Pana la ruam ca te'o sunat nu ar fi problema cea mare conteaza si trecutul vostru si ce so intamplat cu relatia...(trebuia sa explici putin mai detaliat)

| bogdandinro a răspuns:

Iarta-l

| Awake a răspuns:

O vei lua de la capat daca intri in jocul lui.

| Alexa138 a răspuns:

Asta inseamna ca acum si-a dat seama ca ii este greu fara tine; vezi ce faci baftahappy