| Mihaelaa98 a întrebat:

Fostul meu iubit se uita la storyurile mele de pe insta si problema e ca nici măcar nu ma are la follow. De ce face acest lucru penibil, de ce nu putem fi oameni? Dacă îl interesează ce fac, de ce nu-mi scrie?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

De ce nu e om daca se uita la story urile tale? Ce e asa penibil în asta? Poate nu a trecut inca peste, si nu iti da mesaj pentru ca poate ai reacționa exact asa cum ai reacționat acum, ce crezi ca ar putea sa iti mai spuna daca reacționezi asa urat? De ce nu ii dai tu mesaj daca tot ai sesizat?

| AndreiDavid2204 a răspuns:

Dai block ca sa nu iti mai poata vedea profilul, si dupa pune contul pe privat sau schimba numele pentru ca el își poate face mai multe conturi, si te poate cauta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Se uita la ele pentru ca sunt publice. Oamenii fac treaba asta, mai ales cu persoanele pe care le cunosc.
Nu vorbeste cu tine pentru ca nu are nimic sa iti spuna, probabil, sau stie ca nu are rost, ori evita o noua cearta.
Poti sa il abordezi tu, daca te framanta.

| RAY a răspuns:

Este doar interesat ce mai faci dar si orgolios nu vrea sa recunoasca ca i pasa de tine, barbati reprima mai mereu sentimentele,se vor reci, lipiti de iubire, orgoliosi, incapatani, daca ar recunoaste ar insemna slabiciuni masculine

| Bogdan70001 a răspuns:

Ce treaba are? Doar pentru ca se uita din curiozitate la story-urile tale nu insemna ca-I pasa de tine sau ca ar avea vreun motiv sa-ti scrie...

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaelaa98 explică (pentru nimportequi):

Ideea era alta, intre noi s-a terminat așa: el mi-a spus sa nu l mai caut niciodată ca are alta iubita acum 7 luni. Iar acum el sta sa vadă ce fac dar sa mi dea un mesaj n-ar putea. Mi e dor de el, dar cuvintele lui de atunci ma fac sa nu ii pot da mesaj

| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor) că-n asta stă omenirea, că se uită la story și nu dă mesaj. În ce timpuri de rahat trăim