| Antonioesmek12 a întrebat:

Salut, am 534 follow pe Instagram și când aveam 100, se uita peste 60 persoane la storyurile mele, acum când am peste 500 se uita maxim 30, ce sa fac sa îmi aduc din nou activitatea pe insta?
PLS SPUNEȚI-MI

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa postezi chestii interesanta si inteligente, ca sa se intoarca privitorii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posteaza chestii interesante! Posteaza des si interesant: ca daxa vor vedea un story interesant si tu ai mai multe se vor uita si la celelalte

| sawareekh a răspuns:

3000 FOLLOWERS PE INSTAGRAM SI FAC URMATOARELE LUCRURI:
- Postez zilnic un story, pentru a nu se pierde activitatea
- Postez lunar o poza
- Ma uit la toate story-urile ca sa apar la celalalte persoane, astfel se castiga activitatea reciproca.

| Eu130318 a răspuns:

Pai poate se uitau prietenii. Eu am avut insta, dar mi l-am dezinstalat
Cred ca secretul ca sa ai activitate este sa nu postezi toată ziua, și de preferat sa fie chestii interesante/inteligente.
Sper ca ți-am fost de folos.

| Alessandra12345 a răspuns:

Nu posta foarte des. Calitate nu cantitate.
Caută prin urmăritori și sterge i pe cei inactivi, nu te ajuta cu nimic