| Laura20035647 a întrebat:

Ieri i-am trimis crushului meu pe snap o poza cu mine, in care am mai scris "Facem focuri?".Imi place de el de ceva vreme, iar eu îl urmăream pe insta de ceva timp.L-am și adăugat pe snap înainte, iar el m-a adăugat înapoi, după care a dat mie follow pe insta și like la o poza.
Mi-a răspuns cu "Nu mai fac", iar apoi a zis ca ne putem cunoaște, dacă vreau și eu.Am vorbit aproape o ora cu el și am aflat multe lucruri despre el.Conversatia s-a mutat pe insta, iar la final i-am scris "Pa";"Trebe sa plec" si el a apreciat replicile mele(le-a dat inima).

Acum nu stiu ce sa fac pentru ca am așteptat sa imi scrie el și nu mi-a mai scris nimic.Nu am vrut sa par disperata, doar de asta.Va rog ajutați-ma, ce ar trebui sa fac?!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii mai trimiți poze nu ii trimite poze cu tine dezbrăcată
pentru că el poate sa le trimită la altcineva și acel cineva va putea trimite mai departe și tot așa.

| Anonima163333 a răspuns:

Buna! Asteapta si tu pana maine la amiaza si daca nu iti scrie, poti sa incepi tu conversatia, scriindu-i "Salut".