| alexa19 a întrebat:

Fostul meu prieten mereu se uita la scara mea atunci cand iese pe afara, chiar daca nu sunt eu acolo, el tot se uita.Vine mereu pe la mine pe la bloc cu prieteni de ai lui, cand poate sa stea frumos la blocul luioh go on.Se uita la mine dar nu imi spune nimicstraight faceAm fost 7 luni impreuna si el a pus punct relatiei pentru ca spunea ca nu suntem potriviti si sa o luam fiecare pe drumul nostrusad
De ce credeti ca face asa?sad

Răspuns Câştigător
| Bumbu89 a răspuns:

Ori e gelos ori ii lipsesti si nu vrea sa iti spuna ori ii este frica sa iti gasesti pe altcineva

1 răspuns:
| Maditzaa16 a răspuns:

Poate ii e frica sa nu ai pe altcineva. Poate q se gand q intr-un viitor puteti fi iar tu nu te supara si nu da importanta lucruri din astea se km intampla al meu s cand eram dedp ma suna sa vada c fc unde st j cu cine j tot el punea punct laughing cerei socoteala daca ai tupeu asa stii tu c vrea happy