| andreea_4577 a întrebat:

Astazi am iesit pe afara sa ma bat cu zapada cu niste prieteni de aici de la mine si a iesit si fostul meu prieten afara. A incercat sa ma bage in zapada dar nu l-am lasat, eu ma bateam cu ceilalti cu zapada si s-a bagat si el si am inceput sa ne batem cu zapada.Am pus o fata sa ma scuture de zapada si sa oferit el sa ma scutere dar tot nu l-am lasat.
Dupa ce ne-am jucat, unii din prieteni au plecat si eu am mai ramas putin, mai eram eu, fostul meu prieten si inca un baiat si am mers la scara la fostul meu prieten si am mai stat acolo putin.Cand a plecat in casa a aruncat cu un bulgare in mine si a fugit in bloc si eu ma fugit dupa el si parca dadea sa ma ia asa in bratestraight face
Mentionez ca el a vrut sa puna punct relatiei pentru ca spunea ca nu crede ca suntem potriviti, si avem o luna de cand ne-am despartitstraight face, la m-a intrebat o fata daca vrea sa mai stea cu mine si el a spus nusad.
De ce oare sa comportat asa cu mine azi afara?
Ce sa mai credsad
Oare as putea sa mai am o sansa cu el?

4 răspunsuri:
| MykaEella a răspuns:

Aaaaaaaaaaaiiiiiiiiiii zapada!
Norocoaso, la mine nu a nins deloccrying

| ema020889 a răspuns:

Tu trebuie sa-l ignori cit mai mult sa inteleaga ce a pierdut si o fata niciodata nu trebuie sa faca primul pas! cu cit esti mai distatnta cu un baiat cu atit mai mult il atragi!

| MTC a răspuns:

Da

| andreea_4577 explică:

Am*,m-ai*