| Cristina788 a întrebat:

Fostul meu prieten și-a pus poze pe Facebook împreună cu noua lui prietenă, recunosc că sunt geloasă si am încercat sa îl sun și sa îi scriu mesaje pe Facebook dar nu mi-a răspuns, și de supărare i-am scris un comentariu urât la o poză, și totuși nu m- a șters din lista de prieteni, credeți ca încă mai ține la mine?

Răspuns Câştigător
| Ralukafay a răspuns:

Cred ca inca nu a vazut comentariul si de-aia nu te-a sters din lista lui de prieteni si intentionat te-a lasat in lista lui de prieteni ca sa te faca geloasa punand poze cu iubita lui pe Facebook si chestii de-astea.

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Treci peste aşa cum a trecut şi el. Nu îl mai căuta ca o disperată pentru că o să te trezeşti cu block.

| DeathIncarnate a răspuns:

Esti bolnava la cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fata trista. Cauta altul.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Cred ca rade cu gagica-sa de se tine de burta, te ignora total, n-are rost sa insisti cu astfel de treburi, starnesti mila. Move on.

Răspuns utilizator avertizat
| MariusJR a răspuns:

Nu