| Alina_8541 a întrebat:

Fosului meu prieten, i-a murit bunica zilele trecute. Vreau sa ne impacam, daca are nevoie de consolare sa vina la mine, dar nu stiu cum sa fac? Ce sa ii spun? I-am zis condoleantze, dar altceva nu stiu ce sa ii spun...

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, fi aalturi de el, arata-i ca tii la el, ca nu este singur, consoleaza-l, nu te indeparta de el, daca tii la el, incearca sa te impaci cu el, vb frumos cu el...succes.

3 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Fi alaturi de el zii ca asta e asa a vrut Dumnezeu si ca esti oricand aproape langa el pentru un sfat big grin ceva.

| JustMeFlory a răspuns:

Spune-i ca esti alatur de el, si daca are nevoie de ajutor sau daca are nevoie de un umar pe care sa planga tu vei fi langa el indiferent de situatie!

| adinescu a răspuns:

Spune-i ca toata lumea moare si asta e normal si sa incerce sa treaca peste