| alicemeaw a întrebat:

zilele trecute am avut primul sarut iar prietenul meu este mult mai experimentat decat mine....nu stiu daca i place cum sarut si nu vreau sa i spun ca el este primul care m-a sarutat ...deci vreau si eu un sfat va rog :3
happy

Răspuns Câştigător
| WarriorInReserve a răspuns:

Ce naibii de sfat vrei?
Nu trebuie să-i spui că nu te-ai mai sărutat,şi-a dat singur seama de asta.
Nu contează dacă îi place sau nu, dacă îi place, n-ai nimic de făcut. Dacă nu-i place, ce poţi să faci? N-ai experienţă, o să-i placă pe parcurs.

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Sarutul este mai degraba o activitate pe care o faci din instinct, decat o stiinta. Sincer sa fiu, eu nu am inteles niciodata ce-i aia "a sti sa te saruti". Faci ce simti in momentul ala, avand grija sa nu-i lasi totusi saliva pe toata fatza...ar putea fi gretos totusi. happy Nu trebuie sa ii spui nimic, daca mai vrea si a doua oara, inseamna ca i-a placut.

| lauraroxi a răspuns:

Daca el te iubeste nu ii pasa de cum l-ai sarutat! Deci nu-ti face griji pentru asta! Te pup!