| qieiqpalz a întrebat:

Frate mie imi place o tipa. Faza e ca ea nu stie cum arata ..sunt mai gras si nu vreau sa ma fac de rusine sau sa o fac sa numai tina la mine..pt ca imi place mult de ea. Ea vrea sa vb la telefon dar mi-e rusine nu prea stiu ce am putea vorbi si mi-e sa nu o plictisesc. De multe ori o tot supara faptul ca ea nu stie cum arat..Suntem din orase diferite, eu vreau sa merg la mare si acolo sa ma intalnesc cu ea sa ne vedem fata in fata dar daca ea pana atunci nu ma va mai place? Niste sfaturi va rog pentru ce am zis mai sus

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã ti-e rusine si alte chestii clar iti va da jet, macar ai putinã incredere in tine, daca vede asta si aude mai bine zis, ca nu iti pasã asa mult de parerea ei despre fizicul tãu, atunci o sa ai sanse!
Trage aer in piept, sun-o si vorbeste relaxat, daca ti-a dat nr inseamnã ca e interesata de tine.
Vorbiti la telefon si dupã trimite o poza cu tine, asa nu o sa te catalogheze doar dupa fizic, daca reusesti sa o seduci putin, sa te faci o persoanã plãcutã(auditiv) si nu o dai in bara, fiind rusinos la telefon. Ai sanse sa te placã, indiferent daca esti mai plinut. Baftã, si terminã cu rusinea, fatã aia ar trebui sa se simta norocoasa daca vorbeste cu tine. happy

| qieiqpalz explică:

Am rezolvat boss mersi i.am zis ca sunt gras si a zis ca nu i pasa se comporta exact ca inainte dar sincer poza tot nu i.as da ..am eu sa zicem o fobie ca voi ajunge pe internet la faze amuzante si ca ma voi face de rusine.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poti sa i spui treptat cum areti si chiar sa ii trimiti o poza ca nu mai suntem in evul mediu.
Macar daca nu te place sa iti spuna la telefon, sau de pe acum decat sa iti spuna in fata si sa te simti prost.

| mentholinks a răspuns:

Asa am vorbit si eu cu una si dupa ce m-a vazut in poze mi-a dat jet. Tu poate ai mai mult noroc, succes.

| qieiqpalz explică (pentru mentholinks):

Nup i am zis ca sunt fras deja face pe desteapta

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu aveţi Facebook? Oricum, internet vad că ai. Faptul cum arăţi nu e un lucru ce il poţi schimba. Trebuie să îi trimiţi neapărat o poză şi vei vedea dacă mai vrea sau nu să vorbiţi în continuare.

| qieiqpalz explică (pentru Necunoscut112):

Off :/

| qieiqpalz explică (pentru Necunoscut112):

Nu prea folosesc Facebook ..nu am poze cu mine nu imi place sa imi fac poze.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Va trebui să îţi faci.

| Anonym27 a răspuns:

Deci sfatul meu este sa i spui tot adevărul nu are de ce sa îți fie rușine pentru că ești mai plinuț șidupa ce i-ai spus sau i-ai trimis poza aștepți să vezi ce zice daca te place așa cum ești e BN dacă nu ți-ai pierdut timpul vb cu ea ☺️

| qieiqpalz explică (pentru Anonym27):

sad

| Anonym27 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Daca nu i spui adevarul cândva se va plictisi? și nu va mai vorbi cu tine și dacă sunt sinceră și eu ași fi făcut la fel pentru că cum sa vb cu cineva și acel cineva să știe cum arăt eu dar eu nu știu cum arata el asi începe să gândesc că este un pedofil de 48 de ani? și de-aia nu vrea să îmi trimită poza cu el, BN așa asi gândi eu nu știu cum și ce gândește ea?