| anonim_4396 a întrebat:

Frumosii cu frumosii si uratii cu uratii?

14 răspunsuri:
| ÅñdRa a răspuns:

Nu neaparat este lucrul acesta.
Cunosc foarte multi baieti foarte frumosi care sunt cu fete mult mai urate decat ei la fizic, dar la suflet sunt minunate sunt niste persoane extraodinare.
Frumusetea fizica e trecatoare, mai bine e sa iei omul dupa cum este in interiorhappy

| Doa'Do a răspuns:

Hei, oriunde te-ai uita la un grup de baieti, nu sunt toti frumosi sau nu sunt toti urati.Mai bine un echilibru intre cele doua categorii.

| floryn92 a răspuns:

In majoritatea cazurilor da.
Daca esti frumos/frumoasa este normal ca sa iti doresti un partener pe masura; insa repet in majoriatea cazurilor, deci nu intotdeauna

| Nimeni_7600 a răspuns:

Da. cel putin asa cred pana in acest moment.nu se stie ce se intampla in viitor!happy

| carmi_6480 a răspuns:

Nu neaparat, cunosc multe cupluri formate din persoane care nu sunt potrivite ca aspect fizic, adica femeia frumoasa si barbatul...sau invers, nu exista o regula ca trebuie frumos cu frumos si urat cu urat, mi s-a intamplat de multe ori sa ma intreb ce cauta x langa y pentru ca arata mai bine si e mai destept, dar cu dragostea nu te pui, ea vede cu ochii ei.

| oanamaria a răspuns:

Exact.numai ca cei frumosi in interior cu cei frumosi in interior si restul.Sunt unele cazuri in care cei urati pacalesc pe unii buni si le mananca viata dar asta e viatastraight face

| albinuta_2886 a răspuns:

Inteligentii cu inteligentii si prostii cu prostii. Daca o persoana stie sa se faca placuta nu mai conteaza asa mult aspectul fizic.

| Andra_5221 a răspuns:

Nu neaparat. As zice mai degraba prostii cu prostii si desteptii cu desteptii.winking

| spooky a răspuns:

Parerea mea e ca nu conteaza cum arati, doar ce e in suflet.

| diana_4296 a răspuns:

Nu neaparattongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact. Da-i dracu de frumosi, n-au ce cauta in preajma mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca nu exista frumosi sau urati dumnezeu asa ne-a facut si trebuie sal acceptam pe fiecare nu?

| deyutza0397 a răspuns:

Eu nu cred ca ar trebui neaparat ca oameni frumusi cu oameni frumosi si oamei urati cu oameni urati.Chiar deloc.Depinde exista si astfel de cupluri dar si femeia ...si barbatul frumos!

| carolina123 a răspuns:

Dap