| MaraM a întrebat:

Hei! De ce uratii se cupleaza mai repede?

Răspuns Câştigător
| trixiiie a răspuns:

Urâții, cum le zici tu, în general acceptă toate ofertele pentru a compensa lipsa relativă de frumusețe (spun așa pentru că fiecare are frumusețea lui proprie), în timp ce o persoană conștientă de frumusețea sa fizică nu acceptă ofertele tuturor, nu se grăbește, nu caută să bată un scor imaginar sau să-și demonstreze sieși ceva anume.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca sunt constient ca nu vor gasi pe altcineva mai frumos si se multumesc cu ce gasesc

| OnuOnulică a răspuns:

Nu conteaza daca esti urat sau frumos... poti sa te cuplezi cu oricine daca esti destept si stii sa vorbesti.

| neutrino a răspuns:

Ei compenseaza cu mai multa minte. Dar nu toti.

| SkyPilot a răspuns:

Poate ca frumosii asteapta ceva mai bun?

| frostxtq a răspuns:

Nu se cupleaza mai repede, insa aceste persoane trec mai repede de la etapa fizic si se plac datorita caracterului. Restul oamenilor "frumosi" se blocheaza la aspect timp indeungat.

| TPUuser199 a răspuns:

Cei "frumosi" de cele mai multe ori nu stau numai cu 1 persoana. Probabil ideea asta este in capul tuturor.

| farfuriaverdex a răspuns:

Nu cred ca tine neaparat de fizic ci de caracter si compatibilitate

| TinK0de a răspuns:

Ce va duce mintea...

| Copelea_Emi_1978 a răspuns:

Pt ca-s buni la suflet