| Anya_1437 a întrebat:

Funda.Am fost cu un baiat timp de 3 zile si nu am vrut sa afle ceilalti colegi si l`am parasit...acum dupa o luna dupa ce ne-am despartit simt ca il iubesc din ce in ce mai mult... i-am zis sa ma ierte pentru ce am facut si era indiferent. Ce pot face sa il recuceresc?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Anya,oricat de greu ti-ar fi,incearca sa-l uiti.
Din punctul lui de vedere ai gresit ascunzand relatia voastra, l-ai ranit in orgoliul lui, nu cred ca are vreun motiv pentru care sa-ti fi fost rusine cu el.El asa gandeste si nu te poate ierta.Si,este un baiat bun pentru. ca a ramas discret si nu a spus intregii clase ce anume s-a intamplat!
Pe urma,curiozitatea lui in ce te priveste,se pare ca a fost satisfacuta. Vroia sa fie cu tine,a fost,i-a trecut.
Desi,eu cred ca daca i-ai placut o data ii vei place si a doua oara,cred ca orgoliul lui e cel care il face sa fie indiferent.
Poti tu lupta cu orgoliul lui? Ii poti starni iar interesul? Daca poti, asta trebuie sa faci.
Desi, parerea mea ar fi sa-l uiti.

5 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Acum nu te mai crede, cauta pe altcineva

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pai poti sa il alinti sa filtrezi cu el chiar sa intreci unele limite. daca chiar il iubesti...tongue

| Anileda a răspuns:

Vorbiti fata in fata, va intalniti undeva si ii spui tot ce simti pentru el, si de acolo vezi tu.

| BillyX a răspuns:

Pe viitor poate ai invatat sa nu mai bagi in seama barfele din jurul tau sau pe ce motiv nu ai vrut sa afle colegii? iti era rusine sa te afisezi cu el? sau ai idioti imaturi in jur care nu au de cine face caterinca? fi fata desteapta si nu mai baga toate prostiile in seama vezi de tine si de respectivul pentru ca in situatii din astea lumea nu e de bagat in seama happy Succes pe viitor

| Awesom a răspuns:

Nu poti face nimic dar daca il iubesti spune-i aceste cuvinte si poate se intoarce la tine daca simte la fel.Altfel nu ai nici o sansa.