| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! as vrea sa stiu daca faci sex in ultima zi de ciclu, adica cind aproape nu mai curge singe loc, cit singe miar putea curge? la mine ciclu tine 3 zile, apoi stopeaza 2 zile, apoi iar mai poate curge o picatura-doua de singe. daca o fac in ziua a 4 cind nu-mi curge singe dar inca mai am ciclu, kit singe poate sa-mi curga? FUNDA SI VOT!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De unde vrei să știm noi cum reacționează organimul tău? Nici nu este indicat să ai contact în timpul menstrei, riscul infecției este foarte mare. Lași să treacă menstra complet și apoi. Nu mai ai răbdare câteva zile fără sex?
Pa, pa.

| shadow72 a răspuns:

Vreo galeata de sange curge...cam asa