| Naomi16 a întrebat:

Funda.Baieti,ce va atrage cel mai mult la o fata? Inclusiv la aspectul fizic.De ce sunteti interesati de o fata? Care este comportamentul ideal universal?

Răspuns Câştigător
| Moora123 a răspuns:

Increderea in sine atrage intodeauna. Cat fizic? Banuiesc ca totul sa se potriveasca. Degeaba are sani frumosi daca nu are fund si degeaba... intelegi ideea.

Dar pana la urma, o fata trebuie sa fie fata. Daca o fata incepe cu "ce faci coa*e", atunci poate sa fie extrem de frumoasa ca nu mai conteaza.

Trebuie sa fie feminina, dulce si frumoasa, in exterior si in sufletul ei happy

7 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Nu exista un "comportament ideal universal". Fiecare e altfel si ca atare trebuie sa ii placa altceva.

| darriya a răspuns:

Si altii au spus ca pe ei nu ii schimb nimeni, si pe urma au ajuns niste catelusi care nu mai in 4labe ii vezi pe langa femeia care a putut sa ii schimbe...mai ai multe de invatat!

| Oana92 a răspuns (pentru darriya):

Orice femeie adevarata poate face dintr-un barbat un catelus...trebuie doar sa isi doreasca asta!happy

| Denis505 a răspuns:

O fata care este desteapta, indrazneata, frumoasa si cu macar putin calm ma atrage, daca mai are si fund si sani, ma atrage mai multwinking

| fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd a răspuns:

Tate si cur de la Mama Natura

| LeonardTedy a răspuns:

Ochii deschisi la culoare.sa fie tandra, feminina. sa nu fie foarte slaba, adica sa aiba formele proportionale...ar fi dragut sa aiba si gropita in barbie, dar cel mai important initiativa + carcater...si inteligenta

| cos98 a răspuns:

Pe mine unu ma atrag sanii si picioarele iar comportamentul unul normal fara mormologi in cap