| YukyTsukiyomi a întrebat:

Funda! Buna...acum cateva zile am visat ceva foarte ciudat.Anume ca eram impreuna cu un baiat de care mi-a placut acum 1-2 ani.Treaba e asa: Am fost cu el la scoala generala in aceeasi clasa, iar acum suntem la acelasi liceu si in clase diferite.Nu prea mai am nici o treaba cu el, ne vedem ne salutam (uneori nici atat) si cam gata.Acum brusc am avut acelasi vis, nu cred ca e faza cu,, te-ai gandit mult la el si de aia l-ai visat,, nu! Nu m-am gandit de loc la el, pur si simplu asa deodata.Ideea e ca nu am uitat visul(pe majoritatea nu mi le amintesc). Era o chestia cum ca visele sunt lucruri pe care subconstientul le vrea dar nu cred asta Oricum am impresia ciudata ca visul asta imi spune oarecum ca ar trebui sa fiu impreuna cu el sau ceva de genul.Da, e dragut.dar nu stiu cum sa interpretez visul.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| EliiAmphetamine a răspuns:

Dă-i băiatului o șansă. Poate destinul vă vrea împreună. Vorbește cu el despre asta și poate veți fi împreună. Baftă! happy

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Mai visat? Si eu care nu credeam in vodoo, uite ca a functionat

| Cristiann25 a răspuns:

Off copii! Visele sunt produse de subconstientul nostru si probabil te-ai mai gandit la el.Nu mai incercati sa interpretati un vis pentru ca nu se poate sa faceti acest lucru NICIODATA!
Daca il placi vorbeste cu el dar nu mai pune intrebari stupide despre vise! Succes, te pup!

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu ai nicio treaba cu el, ai spus. Atunci de ce visul asta are un asa mare impact asupra ta? Nu simti nimic deosebit pentru respectivul.e dragut si atat. Fii serioasa lasa interpretatul viselor.
Vorbeste cu el daca intr-adevar iti place si ai vrea sa fiti impreuna, nu pentru ca asa ai visat azi-noapte!

| MaryyraM a răspuns:

Pai..nimic nu e intamplator.fa-ti curaj..vorbeste-i..incearca sa afli ce simte el pentru tine..si spune-i ca il placi. daca va rade nu te simti prost:peste catva timp va lua totul in serios si va veni el sa te cucereascawinking