| YukyTsukiyomi a întrebat:

Funda! Buna...acum cateva zile am visat ceva foarte ciudat.Anume ca eram impreuna cu un baiat de care mi-a placut acum 1-2 ani.Treaba e asa: Am fost cu el la scoala generala in aceeasi clasa, iar acum suntem la acelasi liceu si in clase diferite.Nu prea mai am nici o treaba cu el, ne vedem ne salutam (uneori nici atat) si cam gata.Acum brusc am avut acelasi vis,nu cred ca e faza cu,, te-ai gandit mult la el si de aia l-ai visat,, nu! Nu m-am gandit de loc la el, pur si simplu asa deodata.Ideea e ca nu am uitat visul(pe majoritatea nu mi le amintesc). Era o chestia cum ca visele sunt lucruri pe care subconstientul le vrea dar nu cred asta laughing Oricum am impresia ciudata ca visul asta imi spune oarecum ca ar trebui sa fiu impreuna cu el sau ceva de genul.Da, e dragut.dar nu stiu cum sa interpretez visul.Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Il interpretezi cum vrei tu dar in concluzie nu inseamna nimic

| iusy98 a răspuns:

Talcuirea viselor(credinta ca visele au intelesuri) este una din capcanele iadului pe langa horoscop, ghicitori, preziceri. Sper ca ai inteles ideea ca visele NU AU INTELESURI, si e pacat sa crezi in ele. Poate te-ai gandit la acel baiat candva si subconstientul tau ti la adus in atentie printr-un vis.Din nou VISELE NU AU INTELESURI SI E PACAT SA CREZI IN ELE

| AlexBpm a răspuns:

Ceva ce iti doresti dar nu poti avea