| danky a întrebat:

Funda:Buna seara la toti sa incept cu sfarsitu ianinte eram pot sa spun mai linistit dra acum o luna dupa ce m-am despartit de fosta am devenit mai altfel si vreau sa ma linistesc penntru un timp dupa ce m-am despartit de ea am inceput sa umblu pe strazi noapte sunt in italia si mi-am facut prieteni dupa au venit problemele
plus ca aveam probleme cu unu de cand eram inca cu fost atunci ala a fost spus ceva urat despre fosta mea si l-am batut acum nu de mult am fost taiat pe spate miau spart geamuri in fata a trecut asta acum s-a intamplat iar dar mai grav sunt taiat mai tare pe spate am mers la doctor ma pansat si luna asta ce vine pa intai trebuie sa merg sa ma internez la spital
mia gasit organele miscate de la locul lor asa am inteles din ce mi-a zis doctoru nu stiu eu oirum cand fac o miscare mai brusca ma doar tot si vreau sa va intreb cu ce sa ma ocup pana sa merg sa ma internez vreau sa ma linistesc pentru o vreme pana ma fac bine dupa cemi trece o sa ma intorc sa ma razbun. Scuze categoria

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Esti razbunator rau ce sa-ti zic.
Trebuia sa-i spui multumesc ca imi vorbesti prietena de rau.
Nu face pe fata ca nu-ti merge, fii discret, cand se asteapta mai putin si sa nu te recunoasca.Lasa furia si fii inteligent.

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu te razbuna! Si asta nu pentru ca vezi Doamne razbunarea e arma prostului, ci pentru faptul ca te bagi mai rau in probleme. Daca vrei sa fi linistit, atunci linisteste-te definitiv! Stai in casa cateva zile dupa care mai iesi, dar nu te mai baga in seama cu "prietenii" tai. Daca ai altfel de prieteni, care sa nu semene cu ceilalti poti iesi cu ei, sa vorbesti cu ei, dar nu cu genul ala de indivizi^ ^_^

| hahaha a răspuns:

Guess who- a doua oara!

| danky explică:

Da partea proasta eu cand ma enervez nu mai stiu ce inseamna aia control si chiar nu-mi pasa ca o sa mi-a iau mai rau a 2 oara

| danky explică:

HaiZI poate ca trebuia sa-i spun dar pe atunci fata aia era totul pentru mine

| danky explică:

Si nu sunt fraier aici in Italia daca continui sa inchizi ochi si sa nu spui nimic nu o sa se schimbe nimic

| danky explică:

Voi nu mait inteles v-am spus la nervi nu ma pot controla doar o singura ma putut opri si aia a fost fosta prietena ca l-am fost batut pe un vecin de-al ei ca sa luat de ea si atunci ma putut opri ca daca nu ma oprea il bagam in spital pe ala si nu zic asta ca ma laud doar am dat exemplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cine vrei sa te razbuni pe iubita sau pe indivizi care te'au batut? eu zic sa uit de razbunare ca poate a 2 oara te bate si mai rau asa fraier esti