| Katy3 a întrebat:

FUNDA!

ce inseamna virgina?(adica o fata virgina?)

Răspuns Câştigător
| medyth a răspuns:

Uite iti spun mai clar sa intelegi :deci ca de exemplu tu tu esti inca mica esti o fata mica si tu nai intretinut relatii sexuale cu un baiat asta inseamna sa fii virgina adica domnisoara cele care au intretinut relatii intime cu alte persoane nu mai sunt persoane virgine sau domnisoare pentru ca ea a facut sex cu un alt om si acela daca na folosit prezervativ a lasat-o gravida deci in concluzie sa fii virgina este sa fii cum esti nu fara sa fii facut sex funda?happy

25 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O fata virgina este caea fata care nu a avut relatii sexuale niciodata cu nici un partener (barbat sau femeie). relatii sexuale sunt sexul vaginal, oral, anal si masturbarea de catre un partener.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Virgină este o fată pură/Care încă nu şi-a început viaţa sexuală/Care încă nu a simţit trupul unui băiat...

| Dominicc a răspuns:

Nu ai facut sex...

| Cypronge a răspuns:

Buna Katy
Dupa poza ta imi pare ca esti umpica cam prea mica ca sa te intereseze chestiuni din astea, dar tot vei afla intr-un fel sau altul, cea mai buna metoda pentru a afla ar fi sa dicuti cu un parinte cu mama ta preferabil, desi poate fi greu pentru un parinte sa discute chestiuni de genul asta cu copii lor.
O fata virgina inseama o fata care nu a intretinut relati de natura sexuala /nu sia exprimat dragostea in mod fizic.
Asa cum am spus si la inceput esti mult prea mica pentru a te interesa chesti din astea mai bine concentreazate asupra copilariei tale si bucurate de faptul ca esti copil.

| Ирина19 a răspuns:

Persoana care nu a avut relatii sexuale niciodata

| forever4you a răspuns:

Eu insemn fata virginarolling on the floor

Adica fata care nu si'a inceput viata sexuala... exemple eu cred ca si tu daca nici macar nu stii ce inseamna si sa speram ca toate fetele sub 16 anilaughing

| AndaWest a răspuns:

Am citit ca ai 9ani, fugi de pe site-ul asta ca te dilesti si u

| Debb a răspuns:

O fata curata, care nu a intretinut relatii sexuale cu nimeni.

| PussicatDolls a răspuns:

E o fata in adevaratul sens al cuvantului.big grin
O fata care nu si-a inceput deocamdata viata sexuala(nu a facut sex)pana acum.
Traditia se pastreaza. Fata trebuie sa ramana fata pana in noaptea nuntii.
O fata virgina:-)-este fata care cum am spus si adineauri nu si-a inceput viata sexuala alaturi de un baiat.
Cand fata si-a inceput viata sexuala(a facut sex) aceasta perioada se numeste "Dezvirginizarea fetei" si din acel moment fata nu mai este virgina.
Sper ca am ajutatwinkingbig grinPa-Pa sarbatori fericite!

| ionika17 a răspuns:

Adica ca nu a avut contact sexualhappy. Pa, pa

| darrio2007 a răspuns:

Care nu a facut sex cu un barbat. Vrei mai multe explicatii?

| Douapunccteunics a răspuns:

Adica sa ai himenul intactstraight face(hai ca am vazut-o si pe asta frateee da exista si google sa citesti uni venit cu niste intrebarilaughing )

| BoBBy a răspuns:

Pentru fetele virgine dam Kurtos cu vitamine laughing

| bombolinna a răspuns:

Adica sa nu intretii relatii sexuala.Mai pe inteles sa nu faci sex cu un baiatwinking

| Andrada_5314 a răspuns:

Care nu a intretinut relatii sexuale cu altineva mai pe scurt [sex]

| SEAL a răspuns:

Neinceputa

| JustMeBăi a răspuns:

Categorii =>> Dragoste si sex.

Daca nu stii, de ce ai pus intrebarea ta aici?thinking

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

big grinbig grin

Poi fata virgina= hai sa zic intr-un fel sa ma intelegi big grin inseamna fata care nu si-a inceput inca viata sexuala!

| giulianaiulia a răspuns:

Pai inseamna o fata care nu a facut sex niciodata

| alle11v a răspuns:

O fata care nu a avut nici un contact sexual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai happy.
" o fata virgina chatterbox " inseamna ca este o fata care nu a facut sex niciodata. chatterbox. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata virgina inseamna acea fata care inca nu a fost patrunsa de un barbat, asta este paractis dar se stie ca unele fete se potdiszvirgina si accidental:ex-la catararea in pom la, la depunerea unui efort care necesita incordarea muschilor fesei su atunci himenul se poate rupe si orice fata nu mai este virgina
'; bine asta in cazul in care mai exista inca asa ceva

| Sofffie a răspuns:

Cum esti tuhee hee

| cristtinaaa a răspuns:

Virgina = o fata care nu a facut sex.