| cristina a întrebat:

(funda)cine ma ajuta sa fac o declaratie de dragoste care sa contina cuvintele: morcov, crendvusti, neprotejat si public?big grin sa fie amuzanta

Răspuns Câştigător
| Iuliaaa_5786 a răspuns:

Te iubesc cum MORCOVUL iubeste salata.Cum CRENVUSTIUL iubeste mustarul, cum sexul NEPROTEJAT iubeste sida.Asa te iubesc si eu si o spun in PUBLIC!

p. s : am scris cu majuscule cuvintele ce trebuiau folosite.

Funda? te rogpuppy dog eyes.

6 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Esti proaspata ca un morcov scos din pamant, cand te vad ma infierband ca un crendvuste, daca nu te am ma simt neprotejat, iar cand te sarut publicul nu mai conteaza pentru ca totdeauna vom arata ca doi porumbei... m-am grabit dar eu zic ca a iesit bine sper sa o citesti si poate imi dai o funda

| DevilLife a răspuns:

DECLARATIE DE ANIVERSARE A CUPLULUI:Te iubesc enorm de mult morcovul meu mare.Cadoul meu pentru tine este un credvusti cu swarowsky care semnifica iubirea mea pentru tine! Acum de fata cu acest public iti cer sa devii sotul meu neprotejat.

...nu prea am avut inspiratielaughing

| Denii_9937 a răspuns:

Iubitul meu, te iubesc atat de mult incat azi, fiind tot mereu cu gandul la tine, am reusit sa scap pe jos toti crendvustii cumparati. Dar nu-ti fa griji am un morcov acasasmug Da iubitule, ACASA. Nu mai am de gand sa fac nimic in public. Batranica aia atat de simpatica, odihneasca-se in pace, nu o avut nicio vina ca o trecut pe acolo chiar in momentul in care tu ai facut-o (fara sa vrei desigur) tinta ta pentru aruncare acelei "chiesti albe". Deci iubi eu te iubesc din toata inima da` nu mai vreau batranei nevinovati pe consiinta. Vezi ce patiram daca facuram in public? Si neprotejat. Tine minte : DUREX - SEXperimenteaza.

| Andmanny a răspuns:

In aceasta zi, morcoviorul meu neprotejat si inocent, in fata la tot publicul vreau sa-ti spun ca te iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa fii iubita mea? Iti voi darui un crendvusti neprotejat si un morcov in public

| Daniiiiiiiiii a răspuns:

Iubitule, in public declar ca azi sunt fetita buna si ti-am luat un morcov sa papi vitaminebig grin Ca si asa nu ti se mai ridica cremwustiul cand o facem neprotejat sad