| cristina a întrebat:

(funda)cine ma ajuta sa fac o declaratie de dragoste care sa contina cuvintele: morcov, crendvusti, neprotejat si public?big grin sa fie amuzanta

Răspuns Câştigător
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Arati ca un morcov...
Mirosi ca un crendvusti,,,
Hai sa facem neprotejat...si in public si in patlaughing

5 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Dragul meu cremwurstel
Te iubesc ca pe un morcovel
Il mananc nespalat
Iar eu sunt neprotejat(a)
Declar si iti fac public
Ca nu ma superi cu nimicbig grin
Bafta!

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Sunt in baie, sunt singur, nu ma vede nimeni, nu ma aude nimeni pot sa incep sa repet ce o sa-i spun cand o sa-o vad:
"Draga mea sunt cel mai fericit ca te-am intalnit si, desi acum imi cam tremura vocea si sunt mai rosu ca un morcov, sper din suflet ca tu sa imi raspunzi, aici, de fata cu familia si rudele noastre, unde sunt mai vulnerabil si neprotejat, cum s-ar zice, in public, ca ma iubesti la fel de mult si ca accepti sa impartim totul, de la lingura, la oala de mancare si crendvustii din frigider pentru ca sa avem o viata buna, lunga si fericita impreuna!"

Ce sa-ti spun, faina prezentare cum sa ii spun de morcovi si de crendvusti intr-o declaratie, daca intelege ceva gresit, daca ma fac de ras de fata cu toata familia. Nu-i mai bine sa zic si eu altfel:
"Draga mea sunt neprotejat fata de puterea magica a ochilor tai si declar public, de fata cu toti ai mei (mama, tata, lasati crendvustii in farfurie!) ca te iubesc mult si as vrea sa te mariti cu mine. Roseata ta de morcov nu-mi spune daca vrei sau nu, deci da din cap!"

Este o prostie si asta : Cum sa-i spun ca e rosie ca un morcov de fata cu ai mei! Mai bine sa zicem ca:
"Dragii mei oaspeti, am sa va rog sa faceti putina liniste si sa vedeti cum imi dau in petec, cum am sa fac o declaratie in public, nu de alta dar am fost suficient de beat aseara si am facut pariu cu un tampit, pe care poate il cunoasteti (frate simte-te!) pe un morcov si doi crendvusti ca ii voi spune iubitei mele (hai aici fata!) neprotejat de casca de protectie (nu pune mana pe nimic!), ca as vrea sa traiasca pana la adanci batraneti ca sa pot sa o bat la cap zilnic. Deci zi, fa! vrei sa te mariti cu mine?"
Da, asa mai zic si eu! Asa si daca nu vrea cel putin o sa rada toata lumea!

| TąNyą a răspuns:

Alergam cu un morcov în mână când m-am împiedicat de nişte cremwusti şi nu m-am protejat de ploaia uscată care a venit direct în public de la reclama Mentă pe gratis.

laughingnu ştiu declaraţie.

T.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc morcovul meu moale ca un crenvursti! te vad asa de mic si de neprotejat... exact ca un wc public! te iubesc!

| andreyx567 a răspuns:

Acum ca iti spun sunt rosu ca un morcov, in fata acestui public declar ca daca vom face sex nu imi voi lasa cremwusti-ul neprotejat-->>findca ai sida laughing