| Iepurash_7010 a întrebat:

Funda.Cum a fost prima data cand v.ati mozolit >: Ce ati facutbatting eyelashes?
Cel mai dragut raspuns fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| alexush a răspuns:

Prima data am tinut-o de mana, apoi in brate, am pupat-o pe obraz prietenestetonguesi pe urma un pupic mic si timid pe buze.si ultimu a fost sarutu.da sarut dala nesimtittonguehappypacat ca s-a terminat povestea de "dragoste". bafta tie.

4 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Placutlaughing pai ce sa facem, ne'am jucat cu gumalaughing

| MissChocolatte a răspuns:

Foarte foarte mistolove struck cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost super, am avut o erectie de zile mari. Cand am atins cu limbuta mea gingia ei am avut cel mai tare orgasm pe care l-am avut pana acum. FUNNNNNDAAAA PLLLLSSS

| CrisTy_2365 a răspuns:

A fost placut... chiar daca am sarutat la 8 anihee hee