| ctaly a întrebat:

Cel mai traznit raspuns i-a funda.Cum urci scarile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De jos in sus.

10 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Cu greu.

| fadnox a răspuns:

In limba

| LucianStroe a răspuns:

Daca nici nu stii sa scrii corect nu le mai urci deloc.

| Dippa a răspuns:

Cu mâinile.

| pisicuta123456789 a răspuns:

Asta da intrebare haioasa frate> mai ne amuzam si noi putin... cainele in patru labe tu?

| Cipri99 a răspuns:

Cu fundu ca mi se rup picioarele si ma tarasc de jos in sus sau trag un part si sunt pe bloc apoi ma runc pe gaura pe care am iesit si prind etaju la care vreau sa ajung cu dintii sau cu fundu cai mare.

| BlackStar27 a răspuns:

Daca ești în Mama Rusie, numai urci scările. În Mama Rusie, scările te urc pe tine.

| PerfectStudioSuceava a răspuns:

Cu picioarele..repede..cu limba de un cot afara

| IWannaSmile a răspuns:

Le urci cum merge un model sti tu cu un picior in fata celuilat si strig:Sunt un STAR!