| Byankaa66 a întrebat:

Funda! Cum postez un clip dp youtube pe facebook? Am inteles ca facebook are acum o noua versiune si am obs ca nu mai e obtiunea aceea cu " postea un link " sau ceva de genu...

Răspuns Câştigător
| litleg44 a răspuns:

Pai intri pe youtube la vodeou care vrei sa-l postezi si sub video de vad urmatoarele : like, dislike, ad to, share si flag. Tu trebuie sa apesi pe share si sa alegi Facebook. Daca nu merge logheazate mai intai pe facebook si dupa aia imi incearca odata. Funda?