| swordman a întrebat:

FUNDA, cum pot sa abordez niste fete mergand prin parc, sunt baiat apropo,

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu ma gandesc cum sa fac banii, na fiecare cu ce poate, daca esti frumos le vei atrage simplu

Răspuns utilizator avertizat
| Kenya a răspuns:

Http://artaseductiei.ro/cum-sa-abordezi-o-fata/
Asta se potriveste de minune cu situatia ta! =))

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai pana la seductie trebuie sa intri in vb cu ele. ori daca te bagi cu faceri din ochi sau priviri fixe te vor crede freaky! Pur si simplu du te si incearca sa faci un dialog.

| swordman explică:

Vreau sa zic ca eu trec pe langa o fata si vreau sa vorbesc cu ea, cum intru in vorba?

| AnnaPaula29 a răspuns:

Pur si simplu fii original. Lasa toate gandurile negative la o parte si fa ce-ti dicteaza inima. O fata va aprecia mai mult un baiat spontan decat unul care vine cu lectia pregatita de acasa.