| TheSoldier a întrebat:

Funda! Cum sa ii spun unei fete ca o plac? Adica stiu ca si ea ma place insa am observat ca atunci cand sunt in preajma ei nu prea ma baga in seama, ma gandesc ca poate e timida. Vreau pareri! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DimaondRax a răspuns:

Pai eu spun sa comunici mai mult cu ia si sa vorbiti despre hobburile voastre etc. Dupa care o invit la un suc, o iei discret de mana si ai spui ce simti.Eu ati spun in tot ceea ce faci in viata orice nu conteaza urmeazati smiturile.Fa ce simti si traieste prezentul si ai sa reusesti bafta eu cred ca trebuie sa fi mai direct si sa nu fi timid incearca sa ai faci pe plac si sa fi simpatic.