| fetelerebele a întrebat:

Buna am nevoie de pareri dau funda! ok deci uite plac un tip si vreau sa spun ca ma mai uit din cand in cand la el pe furis el e la liceu si eu la scoala gimnaziu cl 7 debea laughing deci ne intalnim numai duminica si mentionez ca nu vb cu mine ma baga in seama etc dar eu is timida asta e si se uita intruna la mine da nu zice nimic nu zambeste nu nimic dar se uita ma uit si eu in ochii lui si nimic nu zice si dupa aia eu nu mai supoort si ma uit in alta parte ahh credeti ca ma place /? nu eu zic ca nu da ce sa fac si prietena mea imi zice ca asta nu-si mai ia ochii de la tine de ca si pana la urma las uita dar se uita si eu deja sunt in al 9 lea cer stiu ca nu ma place dar asta e ...eu il plac...

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu pot sa zic daca te place sau nu pentru ca de atata timp daca intra-devar te placea se baga in seama cu tine

| BlackheartQueen a răspuns:

Cred ca te place. Incearca sa vorbesti mai des cu el, intra in discutie cu el pe diverse subiecte si vezi daca el e interesat de tine.

| neutrino a răspuns:

De ce te-ar place, daca nici sa scrii nu stii? Ce atuuri ai?

| Azµre a răspuns:

Nu te cunoaște nu te place.

| gingergirl1 a răspuns:

Nu prea am inteles nimic din exprimarea ta da ma rog...
Si la mine e aceeasi situatie! crede-ma! Se uita ca prostu : x la mine intruna! Nici eu nu stiu ca sa zic! Ma place, nu ma place...thinking
Dar mai bine iti pui o prietena sa se duca sa-l intrebe sau sa ii zica ce crede despre tine!
Succes!happy

Răspuns utilizator avertizat
| shadow222 a răspuns:

Da eu cred ca te place invita-l in oras, zambestei, spune-i pe mess fb ca-l iubesti si vezi cum reactioneaza dar ai grija sa nu ai ba iubitha

| CarlyZ a răspuns:

Ar trebuii sa-ți placă si gramatica limbii române, zic eu!? Te sfătuiesc să lași "copilăriile" și să te ocupi de ceea ce il poate interesa pe un copil de clasa a-7-a... ȘCOALA, O să vezi mai târziu cât o să ai de pierdut din cauză ca ție iți stă gândul la lucruri pe care tu, sigur nu știi acum să le percepi momentan! E doar un sfat, dacă vrei să ți cont de el m-aș bucura.
Bisous!

| david2345 a răspuns:

Si mie imi place de o fata de 7.
Dar asta nu inseamna sa nu mai invat.
Eu zic sa nu te lasi de carte din cauza asta.

| fetelerebele explică (pentru david2345):

K wowww dar asta nu inseamna ca m-am lasat deci eu spun una si voi alta in fine

| ghostwalker a răspuns:

Parerea mea este sa te duci la el. Si eu am patit-o, pentu ca si eu sunt mai timid. Dar m-am dus si in cele din urma si rezultatul a fost cel asteptat

| EuSauMoartea a răspuns:

Daca vr sa te placa un tiip spune-i fara emotii ca asa no sa te placa nici peste 50 de ani spune-i si te va place
iti garantez

| fetelerebele explică (pentru EuSauMoartea):

Si daca nu mi-e frica nu vreau...

| Ionlanda a răspuns:

Poi... nu stiu ce sa-ti zic dar sunt in aceeasi situatie ca si tine, si mie imi place de un tip, dar nu ma baga nici el in seama, dar nah in fine, eu cred ca el te place daca se uita chiar asa de insistent la tine, sper sa va intelegi impreuna happy Bafta happy. Funda?