| NoNamess a întrebat:

Funda :d. Baiatul pe care il plac mi-a spus. mai bine va arat conversatia
nu vrei sa fii cu ea(cu andreeA)
Abby Van gore ‹?:?
Tazy Tazz: bd dar e rece cu mine si asta ma enerveza
Abby Van gore ‹?: la a7aa
Abby Van gore ‹?: aha
Abby Van gore ‹?: bv
Tazy Tazz: stii cat stau cu ea?
Abby Van gore ‹?: cat
Abby Van gore ‹?:?
Abby Van gore ‹?: uimeste'ma
Tazy Tazz: 2 saptamana
Abby Van gore ‹?:
Tazy Tazz: si dupa pa
Abby Van gore ‹?:
Abby Van gore ‹?: tu nu o placi
Abby Van gore ‹?: >:
recunoasteetongue
Abby Van gore ‹?:
Tazy Tazz: ba dap dar nu atat cat sa fiu cu eea o plac 40 la suta
Abby Van gore ‹?:
Abby Van gore ‹?: pai side ce mai esti cu ea
Abby Van gore ‹?: dmnee
Abby Van gore ‹?: nu pot sa inteleg
Abby Van gore ‹?:
Tazy Tazz: pentru ca nu vreau sa imi bat joc de ea sa o fac sa sufere ma doar saptamana asta mai stau cu ea
Tazy Tazz: si dupa ma bag cu tine:X
Abby Van gore ‹?:
Tazy Tazz: ai >vrea?:
Abby Van gore ‹?: nu stiu
Abby Van gore ‹?: da:X

Abby Van gore ‹?: laughing
Tazy Tazz:
Tazy Tazz: vezi si u nu zice nimic din ce am vb noi sa ajunga pe la andreea:*
Abby Van gore ‹?: nu domnee
Abby Van gore ‹?:
Abby Van gore ‹?: nu's chiar asa de nebuna
Abby Van gore ‹?:
Tazy Tazz:
Tazy Tazz: ma >plaki:?
Abby Van gore ‹?: putin:X
Tazy Tazz: jtiam
Tazy Tazz is typing...
Tazy Tazz: se vede:X
Abby Van gore ‹?: Bookmark
Abby Van gore ‹?: trebuie sa ies love struck pa :X
Tazy Tazz::* love struck paa :X

numai coversatii de genul.
el este cu o fata de la a7a dar numai din mila. stie ca'l plac si cred ca ma plke dar roblema este ca nu mai pot sa astept. el zice ca nu poate sa se desparta de fata aia. pentru ca este de miercurrea asta cu ea si nu vrea sa o faca sa sufere. aaa si imi da :X tot timpul, se roaga de mine sa stau cu el cand vine la subsol ( la cls mea) etc. eu tin foarte mult la el.
Help = funda+vot

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Genul asta de baieti ma dezgusta. Incearca, dar intr-un final cred ca te va dezamagi.
Nu pierzi nimic daca incerci, dar... daca nu vrea sa`si bata joc, de ce s-a combinat cu ea!? De ce nu se desparte!?

Cred ca`si bate joc si de tine, si de ea, dar mai mult de tine.winking Daca esti fata desteapta, ii dai Mucu`!

| Pastiluţă a răspuns:

Aoloo! Este evident îşi bate joc de amândouăă
Măă fatăă deschide ochii larg fă o mică analizăăă! Măcar de te-ai fi gândit puţin înainte să zici Dalove struck.Te-ai grăbit să răspunzi la această întrebare şi pentru asta vei suferii mai târziu.Treaba ta! Eu zic să-i dai papucii!winking

| Deea a răspuns:

Gandeste-te putin. E cu fata aia si vorbeste cu tine si iti zice ca te place. Daca o sa fie cu tine crezi ca nu o sa vorbeasca asa si cu alte fete?

| Șușșș a răspuns:

Sincer,nu stiu ce sa zic.
Adica,da,poate te place,dar.
A zis ca nu vrea sa o faca sa sufere pe fata aia, nu? Cu cat sta mai mult cu ea, o va face sa sufere mai mult.Si a zis ca nu vrea sa stea la misto cu fetele.Dar el ce face, sta la misto cu saraca fata.
Eu zic sa mai vezi.

| lanaaaaa a răspuns:

Daca nu esti prietena cu andreea aia, nu vad de ce sa nu va cobinati dar acum asteapta si tu putin ca nu poate fi chiar asa nesimtit
si daca stai sa te gandesti, poate asa va face si cu tine...

| sεcяεт a răspuns:

Aoleuu straight face Ce dezastru. Scuze ca sunt asa directa dar eu chiar cred ca el cam face misto si de tine si de acea fata. Nu mai pune suflet la fiecare baiat care iti pune,,love struck " si fi mai tare. Nu te oferi asa pe tava, si nu recunoaste ca-l placi pana nu te convingi ca si sentimentele lui sunt reale fata de tine. Adica dupa s-ar putea sa isi bata joc si de tine cum face si cu fata asta de a 7'a. Poate cand va sta cu tine o sa vorbeasca asa si cu tine. Indepateaza-te de preferat :*. Funditaa? puppy dog eyes

| Madyyyy a răspuns:

Dooamnerolling on the floor Dupa ce am vazut conversatia asta am dedus ca isi bate joc de amandoua.Mai bine i-ati da papucii si tu si ea.(Daca am inteles bine e cu amandoua in acelasi timp)Deci ia lasa-ti-l singur amandoua sa vedem...De cine isi mai bate joc thinking