| NoNamess a întrebat:

Mai demult v'am intrebat cum pot sa ma imprietenesc cu un baiat. acum este alta problema... nu stiu daca ma plke. in fiecare zi cand intru pe mess vorbim cate 5 ore lucruri banale si avem o gramada de lucruri in comun el nu stie ca il place si nu stiu daca ma priveste ca pe o prietena sau ca pe ceva mai mult. problema este ca fosta prt a mea il place si ea. si m-a rugat pe mine sa vb cu el. numai ca ea s-a suparat pe mine pentru ca la scoala el ma ia in brate ma pupa ma gadila vine la mine in clasa si sta cu mine ma ajuta la teme. ma scoate din probleme si pe ea o enerveaza. el e cls a8a si eu a6a dar pentru el nu conteaza varsta. se barfeste in scoala ca are o iubita de la cls a7a dar nu stiu siur. e forte grijuliu cu mine. daca mi'e frig imi da hanoracul lui. si el sta in partea cealalta a scolii si vine la mine aproape in ficare pauza doar ca sa stea langa mine. nu stiu daca ma place si nu stiu ce sa fac. vorbim tot timpul si pe mess imi da love struck tot timpul uitat o parte dintr-o conversatie :
Abby Van gore ‹?: eu ies ca trebuie sa m'apu de teme:@
Tazy Tazz is typing...
Tazy Tazz: nu dale draq de teme stay cu mine:X:X
dau funda

Răspuns Câştigător
| oLeNNNao a răspuns:

Te place oricine ar obs asta.De ce pierzi timpul cand poate fi inceputul la ceva frumos love struck De ce renunti la fericirea ta;;]? :* uita'te bine ca in zilele astea rar mai gasesti un baiat sa fie atent cu o fata so iubeasca so aprecieze pentru ce e nu doar ca so... :] Asa ca nu da cu piciorul pentru ca o sa regreti big hug sti vorba aia Listen to your heart (ascultati inima) :X love struck Bffttt big hug :*:*[FNda]?; x

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! Din moment ce sunteti prieteni, de ce nu il intrebi daca are prietena? Cred ca ar fi bine sa aveti o discutie deschisa si serioasa. Deschide aceasta discutie prin al intreba daca are prietena.

| NoNamess explică:

L'am intrebat daca ii place de prt mea si mi-a spus ca nu il intereseaza fetele deocamdata ca are prietena darnu am intrebat cine e. dar dupa aceea a inceput sa s comporte mai frumos cu mine si sa aiba grija de mine. el zice ca nu's sta gandul la fete pentru ca are prt.

| NoNamess explică:

Problema este ca de trei zile s-a combinat cu o fata... o cunosc sunt prt cu ea. nu stiu ce sa fac.

| CatalinInside a răspuns:

Spune-i ce simti pentru el, adevarul e cel mai scurt drum spre inima lui.

| nutzbreaker a răspuns:

Nu mai cersi atentie pe TPU cand e absolut evident ca te place. Intreaba-l daca vreti sa va combinati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ceea ce simti pentru el spune-i ca ai vrea sai fi mai mult de o prietena amica spune-i cal iubesti unul dintre voi va trebui sa faca primul pas eu zic ca nu pierzi nimic daca te deschizi anaintea lui dacai dezvalui secretul tau