| VariantaVerde a întrebat:

FUNDA! dati-mi si mie niste ideii de nume pentru mess cu Canabis (dar as dori sa scriu kanabys) si cu mariujuana sau ceva de genu, c nume misto cunoasteti ziceti si mie ca vreau id nou:d

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Knbs

| Ston3 a răspuns:

Sigur esti nebun... Presupun ca nu te-ai drogat niciodata si faca asa ca sa pari interesant nu?

Stiu multi care so drogat si nu se lauda... Si eu personal am tras pe nass si nu imi pune numele Gen. Cocaina_Drug sau altfel asaca fii linistit... Dai si o fundita pentru morala.