| LoveYouR a întrebat:

Funda! Doar ce m-am despartit astazi de iubitul meu, pe care il iubesc foarte tare, am fost 5 luni impreuna.crying Sunt convinsa ca o sa ne impacam straight face...dar acum in perioada asta am nevoie sa ma cufund in niste melodii triste de dragoste! love struck Niste melodii asa "ca de despartire" imi puteti da si mie?batting eyelashes Pot fi si manele, chiar daca nu obisnuiesc sa ascult, merg atunci cand esti in depresie... oh go on

7 răspunsuri:
| sensualus a răspuns:

Tocmai asa ceva nu asculta!

| IntelFreak a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dWhQq2VSEK4

Nu-i "de dragoste" insa mesajul conteaza.
In legatura cu manelele, sa lasam Neanderthalul unde ii este locul.
Pace!

| Cristinicaa a răspuns:

Cumpara-ti o ciocolata (face bine la stres), iesi din casa, vorbeste cu cea mai buna prietena, distreaza-te si lasa depresia. In 2-3 zile te vei simtii ca noua. Depresia nu te va ajuta la nimic, cu atat mai putin muzica trista.

| Sabina9712 a răspuns:

Blank and Jones-Fall

| TwixuDrept a răspuns:

Nu asculta nimic! impacate cu el happy be happy

| LoveYouR explică (pentru TwixuDrept):

Ne-am impacaaaaat!batting eyelashes :*