| anonim_4396 a întrebat:

Funda.Este un baiat pe care simt ca il plac, dar privesc la el si inteleg ca nu imi place de el, dar cind sint cu el ma simt atit de bine, simt ceva fata de el, imi poate explica cineva?

Răspuns Câştigător
| ph3on1x_9001 a răspuns:

Tu esti indragostita de felul sau de a fi nu de trupul sau
Esti foarte norocasa putine fete mai sunt in ziua de astazi ca si tinehee hee
Bafta cu el:*

Sper ca te-am ajutattongue

1 răspuns:
| ionik13 a răspuns:

Simti ca e ceva ce va leaga, ceva special cand esti in compania lui nu-i asa? E greu de exprimat sentimentele in cuvinte. Poate ca el nu e "fat frumos", dar atitudinea lui este una placuta si caracterul lui daca se poate unul de indvidiat, cel putin in prezenta ta, poate pentru ca si lui ii place de tine si incearca sa se faca placut.

Poate ca asta este asa numita "atractie" sau "chimie".

Succes si sper ca ti-am fost de ajutor. Tu decizi daca raspunsul meu merita premiat.