| bhefg a întrebat:

FUNDA
Eu si cu un baiat suntem prieteni buni si ne mai si sarutam din cand in cand.
Intr-o zi am iesit pe afara si am stat foarte mult cu el(si cu alti prieteni). Urmatoarea zi m-a baiat in seama pe mess(nu mai vor0bisem de vreo luna pe mess) M-a intrebat cum mai stau cu baietii daca sun cu cineva eu fiind solo. Niste prieteni de ai nostri comuni vin pe la mine in vizita iar el a batut apropoul despre asta si asa o sa vina si el.
Multe semne dar ceea ce ma supara pe mine este ca mai da likeuri pe facebook la fete...asa din cand in cand.
Intrebarea mea este:vi s-a intamplat asa ceva...sau daca nu ce sa mai cred?

Răspuns Câştigător
| ℓσνє a răspuns:

Eu spun sa petreci mult timp cu el, pentru ca sigur simte ceva pentru tine.
Si poti sa-l trebi daca te place. dar sa nu-i spui ca tu il placibig grin. Poate vrea sa te faca geloasa. Te-ai gandit? Stai cu el, atrage-i atentia, cucereste-l. Fi dulce.
Bafta!happy

3 răspunsuri:
| ℓσνє a răspuns:

Mersii de funda! :*

| AnaMariia24 a răspuns:

Hm...eu cred ca ar trebui sa il cuceresti cumva smug incearca sa il ademenesti....si daca vezi ca nu e ceva in neregula atunci indeparteazate incet de el big grin

| AlphACs a răspuns:

Eu cred ca te place. Daca si tu il placi spune-i si o sa vezi atunci