| piitiica a întrebat:

[FUNDA]hei TPU :* vreau sa va cer un sfat: sunt cu un tip, a doua oara, si am incercat sa vad daca merge, daca putem fi impreuna fara sa ne certam iar acum am observat ca nu se poate. el e indragostit de mine iar prima data acnd ne-am despartit a facut un mare scandal si a intrat oarecum in depresie. cand eram prieteni era mult mai ok si vreau sa-i spun ca nu mai merge intre noi dar nu stiu cum sa-l fac sa inteleaga ca e mai bine daca suntem prieteni. mi-e teama sa nu faca iar scandal pentru ma simt aiureastraight face va rog mult un sfat

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Pai sa iti fie invatare de minte ca ciorba incalzita de doua ori nu mai are acelasi gust,adica daca ai incercat o data si nu a mers,a doua oara nu va merge nici atat. spune-i in fata ca nu mai vrei, ca nu e genul de baiat cu care te poti intelege, ca nu asa vrei sa decurga o relatie si sa te lase libera daca vrea pastrati legatura ca amici dar nimic mai mult.scurt si la obiect trebuie sa fii stapana pe tine

1 răspuns:
| alexutza003 a răspuns:

Vorbeste cu el deschis nu te mai teme ca va face el scandal, asa incerca unele persoane sa se agate de anumite lucruri, cel mai bine este sa o termini cu el si sa te feresti de acum de genu asta de persoane pentru nu aduc nimica bun