| Sfatuitorul_6560 a întrebat:

Funda,in caz de stiti. Buna ziua/seara,numele meu este John. Trec la subiect, a fost doar petting si niste hard petting(jocuri sexuale) cu prietena, nu am ejaculat pe organul ei, ci doar pe langa, posibil din greseala pe haine sa fi ramas dar dupa ne-am sters, menstruatia dupa asta i-a venit normal, are un ciclu neregulat, de 6-7 zile abundent de fiecare data! Facusem si niste teste dupa 1 saptamana, negative, oricum, dupa asta trecuse si menstruatia, am avut parte de o alta, eu mi-am dat drumul pe un servetel umed, iar mana mea nu a avut contact cu sperma, poate daca patrundea sperma prin servetel, iar apoi am luat un altul si m-am sters, apoi fiind uscat pe mana dupa 1, 2 minute am masturbat-o pe clitorist si doar am atins-o pe vagin...adica pe aproape cred ca eram pe "aripioare" ( labii), credeti ca ar fi putut ceva? imediat dupa toate astea iar un test de sarcina si tot negativ, iar venindu-i menstruatia normala de 6-7 zile, ar putea fi ceva? a avut 2 zile in care i-a fost greata dimineata si se teme, poate si le inducea singura?! greata i-a fost in ultimele 2 zile de ciclu precizez. Ar fi putut fi ceva?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fata nu e insarcinata,nu poate fi nici daca ar vrea!
Nu se ramane insarcinata in felul asta,e nevoie de penetrare,ejaculare si asta in perioada ei fertila,si nici atunci nu e sigur,mii de perechi isi doresc un copil si nu reusesc sa-si implineasca dorinta!
Spermatozoizii nu sunt rude de gradul intai cu David Copperfield,nu se teleporteaza si nu trec prin haine,corp sau servetele asa cum crezi,fa-ti un bine si revezi o carte de anatomie,nu fii naiv.
Dupa doua menstruatii(si inca abundente!)si nu stiu cate teste negative de sarcina(facute de pomana,dar ma rog,linistea voastra conta mai mult), ar fi o copilarie sa te bazezi pe doua zile de greata si sa ai cosmaruri ca vei fi tatic!
Sa aiba grija ce mananca, cat doarme si cat se hidrateaza, cautati cauza greturilor in alta parte, insarcinata NU E!

| Aylee a răspuns:

Daca mai adresezi intrebarea asta o singura data, promit eu ca-ti fac un pomelnic foarte frumos. Nu frate, nu poate ramane insarcinata, chiar crezi ca[,] copii se fac asa usor? Sunt persoane care vor copil, fac sex neprotejat si totusi nu raman insarcinate si tu pentru simplu fapt ca ai masturbat-o dupa ce ti-ai dat drumu crezi ca o poti lasa insarcinata? Daca ai facut si test de sarcina si a iesit negativ, chill da *** out, dude sie bringen mich mit diesen fragen

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
dar tu crezi cao fata ramane insarciata daca tu tii in mana "samanta"? si apoi o indroduci cu mana? Doamne fereste ce minune ar fi sa se faca copilasi asa repede.o femeie ramana insarcinata doar cand este ctul sexual savarsit in totalitate...in unele cazuri nici atunci nu da randament..in fine..nu este insarcinata..cati ani aveti?
O zi frumoasa sa aihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este însărcinată, staţi liniştiţi!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilul ce nume va avea, Bill?

Răspuns utilizator avertizat
| lolylolypops a răspuns:

Nu e gravida, dar du-o la medic daca ea continua sa aiba greturi!