| Sfatuitorul_6560 a întrebat:

Buna ziua/seara,numele meu este John. Trec la subiect, a fost doar petting si niste hard petting(jocuri sexuale) cu prietena,nu am ejaculat pe organul ei, ci doar pe langa, posibil din greseala pe haine sa fi ramas dar dupa ne-am sters, menstruatia dupa asta i-a venit normal, are un ciclu neregulat, de 6-7 zile abundent de fiecare data! Facusem si niste teste dupa 1 saptamana, negative, oricum, dupa asta trecuse si menstruatia, am avut parte de o alta, eu mi-am dat drumul pe un servetel umed, iar mana mea nu a avut contact cu sperma, poate daca patrundea sperma prin servetel, iar apoi am luat un altul si m-am sters, apoi fiind uscat pe mana dupa 1, 2 minute am masturbat-o pe clitorist si doar am atins-o pe vagin...adica pe aproape cred ca eram pe "aripioare" ( labii), credeti ca ar fi putut ceva? imediat dupa toate astea iar un test de sarcina si tot negativ, iar venindu-i menstruatia normala de 6-7 zile, ar putea fi ceva? a avut 2 zile in care i-a fost greata dimineata si se teme, poate si le inducea singura?! greata i-a fost in ultimele 2 zile de ciclu precizez. Ar fi putut fi ceva?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este însărcinată, staţi LINIŞTIŢI!

Greaţa poate fi şi un simptom menstrual.
Sau "autosugestie", din cauza stresului şi fricii de sarcină...

Toate cele bune.

| Sfatuitorul_6560 explică:

Astazi fiind efectuat ultimul test dupa 3sapt /o luna! Negativ.